Часті питання

 • Важлива інформація для користувачів соціальної мережі "Вконтакті"

  Заходиш в Discontimo через акаунт Вконтакті? Тоді твій профіль Discontimo під загорозою.

  Мережа “Вконтакті” - один з російських ресурсів, які підлягають блокуванню президентським указом не пізніше, ніж 1 червня. Після блокування соц. мережі твій профіль Discontimo ймовірно стане недоступним. Щоб цього не сталося, потрібно прив'язати до нього можливість входу через email, що дозволить користуватись додатком у випадку блокування соц. мережі. Для цього - виконай наступні дії:

  1. Онови додаток до останньої версії.

  2. Зайди в профіль додатку і переконайся, що там дійсна і актуальна адреса твоєї поштової скриньки.

  3. В додатку Discontimo, у додатковому меню натисни кнопку "вийти".

  4. У формі авторизації додатку вибери реєстрацію через email, вкажи бажаний пароль і обов'язково ту саму поштову адресу, що збережена у профілі в п. 2.

  5. Заверши реєстрацію відкриттям посилання з листа, що прийде на вказану адресу для підтвердження .

  Після виконання цих кроків ти зможеш заходити у свій профіль не тільки через акаунт Вконтакті (поки він ще працює), але й через вибрану пару email/пароль. Якщо соціальна мережа буде заблокована - email та пароль дозволять продовжувати користуватись своїм профілем, накопиченими в ньому бонусами, персональною історією та налаштуваннями.

  При виникненні труднощів з виконанням вищеописаних кроків, або будь-яких інших ускладнень - служба підтримки Discontimo завжди готова допомогти: support@discontimo.com.ua

  Команда Discontimo постійно працює над вдосконаленням функціоналу нашого додатку. Якщо описаний вище перехід на email-авторизацію принесе вам певні незручності - просимо вас слідкувати за оновленнями, в майбутньому ми плануємо додати більше опцій для керування доступом в Discontimo.

 • Як заробляти бонуси?

  В «Дісконтімо» ви можете накопичувати бонуси і обмінювати їх на подарунки та знижки в закладах. Зробити це дуже просто, вам потрібно відкрити рекламне повідомлення на декілька секунд та натиснути на кнопку збору бонусів. Також ви можете отримати більше бонусів, зробивши репост на свою сторінку в соціальній мережі « Facebook» чи «Вконтакті».

 • Як витрачати бонуси?

  Кожному користувачу відповідає його персональний QR-код, у якому зберігається інформація з вашої анкети та кількість бонусів на рахунку. Для того щоб обміняти бонуси на знижки та подарунки, потрібно показати ваш QR-код адміністратору чи офіціанту закладу.

 • Як перевірити мій баланс?

  Для того щоб перевірити баланс, вам потрібно перейти до вашого профілю. На зеленому полі ви побачите кількість накопичених бонусів, які можете обмінювати на знижки та подарунки в закладах.

 • Що означають зелені стікери на картинках?

  Зелені стікери з монетками на картинках означають ціну участі у промо акції. А саме, та кількість бонусів, яка буде знята працівником закладу за участь у тій чи іншій акції.

  Коричневі стікери означають що ви переглядаєте рекламу,але не можете використати бонуси в цій акції.

  Стікер подарунка означає що в цій акції ви можете отримати подарунок.

 • Що означає кількість днів в пропозиціях?

  Кількість днів в пропозиції означає тривалість акції. Тобто період часу протягом якого ви можете скористатись певними акційними пропозиціями закладу за накопичені бонуси.

 • Яким чином оновляється стрічка пропозицій?

  Стрічка пропозицій оновлюється тоді, коли в закладах з'являються нові акції та спеціальні пропозиції, а також коли заклад вирішує підняти своє рекламне оголошення в топ стрічки.

 • З ким зв'язатись з приводу інших питань?

  На всі питання, які у вас є, дасть відповідь наш засновник Джон Дісконтімо!
  VK: vk.com/j.discontimo
  FB: facebook.com/j.discontimo